alışveriş

EN İYİ ÇANTA MARKALARI VE ÜRÜNLERİ

17:50:00

Çanta hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla kullanılan parçalar arasında yer alır. Çanta markaları erkek ve kadınlara yönelik olarak üretilen çok sayıda model seçeneği sunar. Erkekler için tasarlanan çantalar daha sade bir tasarıma sahipken, kadın çanta modelleri değişik tasarımları ve renkleriyle dikkat çeker. Piyasada kadın çanta markaları sayıca daha fazladır. En kaliteli parçaların tasarlandığı, kadın çanta ve erkek çanta markaları Lidyana’da bir araya geliyor. Lidyana kategorilerinde filtreleme yaparak, aradığınız markayı ya da ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Çanta markaları arasında tek tek inceleme yapmak yerine, Lidyana farkıyla şık ve kaliteli çantalara bir tıkla sahip olabilirsiniz.

En İyi Çanta Markaları ve Ürünleri

Kadın Çanta Markaları ve Fiyatları 

Kadın çanta fiyatları belirlenirken çantanın markası ve modeli göz önünde bulundurulur. Uygun kadın çanta fiyatları ile göz alıcı tasarımlara sahip olmak istiyorsanız, Lidyana sizinle. Kalitesi ve ismi dünyaca bilinen çanta markaları, tek bir çatı altında, kampanyalı çanta fiyatları eşliğinde karşınıza çıkıyor. Lidyana kategorilerinde, incelediğiniz çantayla ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Çanta modeli ararken uzun süren uğraşlar yerine, çanta markaları arasında filtreleme yaparak arzu ettiğiniz tasarıma en hızlı şekilde sahip olabilirsiniz. Lidyana.com’da tasarım, renk ve fiyat yönünden de sıralama yapabilirsiniz. Lidyana, alışverişlerinizi pratik ve keyifli hale getirerek sizi memnun etmeye devam ediyor.

En İyi Çanta Markaları ve Ürünleri 1

Erkek Çanta Çeşitleri 

Erkekler tarafından en çok tercih edilen çanta modellerine baktığınızda, sırt ve seyahat çantaları ön planda yer alır. Bu tür parçalar için belirlenen erkek çanta fiyatları da oldukça uygundur. Çanta markaları, erkeklere yönelik çanta üretimi yaparken, hem kullanışlı hem de sade olan modellere ağırlık verir. Lidyana erkek çanta kategorisinde çok sayıda erkek seyahat çantası modelini bir arada görebilirsiniz. Birçok kişi tarafından ilgi gören seyahat çantaları; kolay taşınabilen, su geçirmez, omuz askılı ya da tekerlekli tasarımlar içeriyor.

En İyi Çanta Markaları ve Ürünleri 2

Lacivert, siyah ya da kahverengi gibi koyu renklerin yer aldığı çanta tasarımları, kadife ve deri detaylarla tamamlanıyor. Aynı zamanda, şıklığından ödün vermeyen erkeklere de hitap eden çantaları, günlük giyimde ya da iş toplantılarına giderken kullanabilirsiniz. Erkek çanta modelleri çoğunlukla koyu renklerde üretildiği için kullanım alanı da geniştir. Seyahat çantalarına ek olarak, sırt çantaları da oldukça ilgi görüyor. Erkek çanta sırt rahatlığı düşünülerek tasarlanıyor ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Şık ve estetik tasarımlara sahip sırt çantaları, kadınlar tarafından da tercih ediliyor. Çantalarda geniş iç hacminin olması sayesinde hem kadınlar hem de erkekler bu modelleri severek kullanıyor.


Bunlarla da ilgilenebilirsiniz!

5 yorum

 1. Hepside çok minnoş tatlış erkek olanın rengını çok beğendim

  YanıtlaSil
 2. o erkek çantalarımı alasım geldi bir an .-))) ne kadar güzel öyle..

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel modeller var. Çanta en büyük zaafım :)

  YanıtlaSil
 4. Güzel rehber oldunuz teşekkür ederiz

  YanıtlaSil
 5. Bence o erkek çantası değil tam Nihal çantası. Bakayım hemen :D

  YanıtlaSil