alışveriş

GiYiVER.COM ALIŞVERİŞİM

09:55:00

Geçen hafta yaptığım giyiver.com alışverişimden bahsedeceğim bugün.

Cuma günü verdiğim siparişim Pazartesi kargoya verilmişti. Uzun uzun beklemeyi sevmediğimden hızlı gönderim çok hoşuma gitti. Siparişimi onayladığımda da kargoya verildiğinde de bilgi mesajı aldım. Bu da rahat takip imkanı sağladı.

Sitede kadın giyim, erkek giyim, ayakkabı, çanta ve spor giyim seçenekleri bulunuyor. Ürün çeşitliliği güzel ayrıca fiyatlara göre gruplandırmalar da yapmışlar. 9,90 TL, 19,90 TL, 29,90 TL gibi seçenekler var. 

giyiver.com alışverişim

Kendime gri triko kazak ve bu tüylü şirin botu aldım. 

U yaka triko kazağım ince ve vücudu sarıyor. Kotların üstüne böyle trikoları çok yakıştırıyorum. 5 farklı rengi vardı, bu dönem griyi çok beğendiğimden hemen attım sepete. 

Fiyatı 9.90 TL. Diğer renklerini de BURADAN inceleyebilirsiniz. 

giyiver.com alışverişim 1
giyiver.com alışverişim 2

Bu ara alışkanlıklarımın dışına çıkmayı seviyorum. Olur mu olmaz mı heyecanı hoşuma gidiyor :) O yüzden vücut yapıma yakışmayacağını düşündüğüm halde çok beğendiğim siyah süet botları da aldım. Şortlarla, elbiselerle uydururum bir şekilde.

giyiver.com alışverişim 3
giyiver.com alışverişim 4
giyiver.com alışverişim 5

Siyah süet günlük botların taba rengi de var BURADAN inceleyebilirsiniz. Aslında aklım kalmadı değil. Yine de daha rahat kullanırım diye siyahını seçtim.

Tabanı ve süeti çok güzel. Kalın. İçi tüylü. Yumuşacık ve rahat bir bot. 

Fiyatı 89.90 TL.

giyiver.com alışverişim 6

Giyiver.com dan ne kadarlık alışveriş yaparsanız yapın kargo bedava. Seviyorum bedava kargo olayını, sepeti gerekli gereksiz doldurmak zorunda kalmıyorum :)

Siz de online alışverişi sevenlerdenseniz, bir ziyaret edin derim.


Görüşmek üzere :)


Bunlarla da ilgilenebilirsiniz!

4 yorum

 1. botlar ne cici :) güle güle kulan canım..

  YanıtlaSil
 2. botlar çok şeker güle güle giy .-))

  YanıtlaSil
 3. Geçen ay ben de yapmıştım bu siteden alış veriş.Kargo 2 günde ulaştı elime.Sitede hem güzel hem de ekonomik fiyatlı ürünler olması hoşuma gitti..

  YanıtlaSil
 4. Bu botlara bende göz atmıştım.Çok şirinler gerçekten:)

  YanıtlaSil