arındırıcı şampuan

OTACI BİTKİ ÖZLÜ ZEYTİNYAĞI DEFNE ARINDIRICI ŞAMPUAN

14:32:00

Otacı Bitki Özlü Zeytinyağlı Defne Şampuan; Arındırıcı özellikte ve Kuru / Normal saçlar İçin.
Beni oldukça şaşırttı, baştan söylüyorum başarılı.

Otacı şampuanları uzun süredir duyuyordum ve her duyduğum olumluydu.

Şampuan konusunda çok sık değişiklik yapmayı sevmiyorum. En iyi ihtimal, kullandığım kutu bittikten sonra yenisine geçebiliyorum. Tatil hazırlığı yaparken çantaya attım. Eğer saçlarımda kuruluk ya da dolaşma olursa yanıma aldığım maskelerden yararlanırım diye düşündüm.

Hiç de öyle olmadı.

otacı bitki özlü zeytinyağlı defne şampuan arındırıcı kuru normal saçlar için

Otacı Bitki Özlü Arındırıcı Şampuan; Günlük kullanıma uygun. Defne ve Zeytinyağı içeriyor. Tek kullanım saçı temizlemek için yeterli oluyor. Miss gibi Defne yaprağı yağı kokuyor, bitkisel kokulardan hoşlananlar bayılacaktır. Kokusuyla bile rahatlatıyor.

Arındırıcı şampuan ismini görünce normalden kuruya dönük, ince telli saçlarımın iyice kuruyacağını düşünmüştüm. Denize giriyorum, güneşte kalıyorum haliyle saçlarımın en yıpranacağı zamandayım. Ön yargılı olmamak gerekiyormuş.

Kuruduktan sonraki halini görebilmek için ilk kullandığımda saç kremi ve durulanmayan bakım kremlerinden kullanmadım. Saçlarım kurudu bir baktım pırıl pırıl parlıyor. Tararken zorlanır mıyım dedim, takılmadan tarandı. Parlak, yumuşak ve kolay taranan saçlar hem de arındırıcı şampuanla, benim için çok şaşırtıcı.

otacı bitki özlü zeytinyağlı defne şampuan arındırıcı

Annem kolay kolay şampuan değiştiremez, saç dipleri kaşınır. Ona da denettim. Saçları kalın telli ve gür. “Kaşındırmadı, yumuşak ve kreme ihtiyacım kalmadı. Kullanmaya devam ederim” dedi.

Paraben, silikon ve hayvansal maddeler içermeyen Otacı Bitkisel Şampuan’ın içeriği de şu şekilde;

otacı bitki özlü zeytinyağlı defne şampuan arındırıcı kuru normal saçlar için içerik

Otacı'nın meyveli ve saç ihtiyaçlarına göre farklı bitkisel şampuan çeşitleri de var. Ben Defne ve Zeytinyağlı olanı sevdim, diğer çeşitlerini de merak ediyorum ama şu an kullandığımı o kadar beğendim ki risk alır mıyım bilmiyorum :)

Satış fiyatı 13-28₺ arasında. İndirimleri takip etmekte fayda var.


Görüşmek üzere :)


Bunlarla da ilgilenebilirsiniz!

7 yorum

 1. Otacı'yı kullanmışlığım vardır.Güzel şampuan.

  YanıtlaSil
 2. otacının bütün ürünleri güzel oluyor

  YanıtlaSil
 3. Benim cildim yağlı bunu kullanırsan içinde zeytinyağı oldugu için yüzümde sivilce yapar mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Açıkçası şampuandan dolayı cildinizde bir sıkıntı olur mu bilmiyorum, böyle bir durum yaşamadım. Sizin deneyiminiz varsa dikkat edilmeli.

   Sil
 4. Otacı yı halen kullanıyorum. Ben etkisini ve faydasını sevdim. Sizde çok güzel yorumlamışsınız sevgili blogluyorum �� Denemeye lere yazınızı tavsiye edeceğim.
  Sevgiyle kalın ��

  YanıtlaSil