bakım

RiVAL DE LOOP iSANA AGE PERFORMANCE iNTENSiV GÖZ SERUMU

22:29:00

Isana Age Performance Intensiv Göz Serumu; Göz çevresini korumak için yaşlanma karşıtı bir serum. Daha önce Rival de Loop adıyla satılıyordu. Bendeki de eski hali.

6 ml pompalı plastik şişede ve yine açık renkli bir ambalaj kullanılmış.
Işık geçirgenliği içeriği korumak için baya zorluyor.

isana age performance intensiv göz serumu

Şişe üzerinde ve kutu üzerinde açıldıktan sonra 12 ay içinde kullanılması gerektiği belirtilmiş. Benimki BURADA anlattığım Isana Age Performance Yüz Serumu gibi yarı zamanında bozuldu.

Yine 50-65 yaş grubunun kullanımına sunulmuş. 39 yaşındayım bende işe yarıyor. Çok daha genç ciltlerin kullandığını da okuyorum.

Hassas göz çevresinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış. Cilde esnekliğini kazandırma, cildin pürüzsüz ve dinlenmiş görünmesine yardımcı olma, Hyaluronik Asit ve Pantenol içeren Detox Power ile cildi nemlendirme, göz halkalarını ve göz altı torbalarını azaltma vaadleri var.

Lens kullananlar için uygun. Paraben, silikon, parfüm ve renklendirici içermiyor. Vegan.

isana age performance intensiv göz serumu 1

Sabah akşam kullanılabiliyor. Cildimi temizleyip termal su ve tonikle nemlendirme hazırlığımı yaptıktan sonra göz altlarıma Isana Age Performance Göz Serumunu sürüyorum, yüzüme de yüz serumunu. Serumun etkisini göstermesi için üzerine krem sürmeyi atlamamak gerekiyor. Tek başına bir nemlendirici değil sonuçta.

Bir pompa fazla geliyor, yarım pompa serum kullanıyorum.

Göz altlarımı nemlendirme, canlı gösterme konusunda başarılı buldum. Fakat yüz serumunda gördüğüm belirgin etkiyi göz serumunda yakalayamadım.

Eğer çok kuru göz altlarınız varsa nemlendirmeyi arttırmak için kullanmayı tercih edebilirsiniz.

isana age performance intensiv göz serumu içerik

Isana ürünleri Rossmann'da satılıyor. Yüz serumu gibi 20₺ civarıydı fiyatı, tabi ben aldığım zaman. Şu an ne kadardır bilmiyorum yine de bu içeriğe göre uygun olacağını düşünüyorum.


Görüşmek üzere :)


Bunlarla da ilgilenebilirsiniz!

4 yorum

 1. kış aylarında alıp deneyebilirim bunu mesela ocakta falan..:-))

  YanıtlaSil
 2. 25 yas için uygunmudur aceba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaş odağı 50-65 yaş, eğer çok sorunlu göz altlarınız yoksa daha hafif ürünlere yöenelebilirsiniz.

   Sil