bakım

FLORMAR MAGiC GLOW KOLEKSİYONU İNCELEMESİ - VİDEOLU

19:57:00

Her döneme hareket katan koleksiyonların yaratıcısı Flormar'ın, yeni yılın ışıltısını ve renklerini taşıyan yeni koleksiyonu Flormar Magic Glow'dan bahsedeceğim bugün.

İncelemesini yaptığım Youtube videom da yazımın sonunda sizi bekliyor olacak.

flormar magic glow koleksiyonu incelemesi videolu

Flormar Magic Glow Koleksiyonu; Maske, primer, yüz paleti, kaş kalemi, kalem kapatıcı, kalem far, likit mat ruj, nemlendirici stick ruj, kaş jeli, oje, katı parfüm seçenekleriyle oldukça zengin. 

Koleksiyonun tamamında ambalajlar şık, parlak detaylar dikkat çekiyor. Flormar'ın ambalajlarını hep beğeniyorum. Bildiğim kadarıyla bu konuda ödüllü bir marka. 

Şimdi hepsine yakından bakalım.

Flormar Glowing Peel Off Face Mask;

flormar glowing peel off face mask aydınlatıcı cilt maskesi

Flormar Glowing Peel Off Face Mask, aydınlatıcı cilt maskesi. Ciltteki ölü deriyi nazikçe soyarak yumuşak ve parlak bir görünüm elde edilmesini amaçlıyor.

Tüm cilt tiplerine uygun. 35 ml.

Nar ve çilek özleriyle zenginleştirilmiş maskenin holografik, ışıl ışıl bir rengi var. Bayıldım.

flormar glowing peel off face mask 1
flormar glowing peel off face mask 2

Cilde kolay uygulanıyor. Sürdüğüm ince tabaka 10 dakika civarında kurudu. Işıl ışıl, pembeli sarılı mikro simlerle parıldayan bir maske.

Soyarken asla cildimi acıtmadı. Rengini kızartmadı, hassasiyet yapmadı. Makyaj öncesi cildi arındırmak için başarılı bir maske. Durulama sonrası biraz simler kalabiliyor, dikkat etmek lazım. 

Flormar Glowing Makeup Primer;

flormar glowing makeup primer makyaj bazı

Flormar Glowing Makeup Primer, kusursuz görünüm veren makyaj bazı. Jel bazlı, cilt kusurlarını azaltmayı ve gizlemeye yardımcı olmayı amaçlıyor.

flormar glowing makeup primer 1

Şeffaf jelin içinde renkli minik topçuklar bulunuyor. Bu topçuklar jeli yüzüme yedirirken patlıyorlar ve içlerindeki mikro simler cilde yayılarak ışıltılı bir görünüm yaratıyor. Ciltle kolay bütünleşiyor, hafif yapışkan bir his bırakıyor. Sonraki ten ürününün cilde daha rahat tutunmasını sağlıyor.

Flormar Beauty Face Pencil; 


Flormar Beauty Face Pencil, cildi aydınlatan kalem kapatıcı. Cilt kusurlarını gizlemeyi ve cildi aydınlatmayı amaçlıyor.

Üç rengi var bendeki 02 Light.

flormar beauty face pencil 02 light

Kapatıcıdan çok minik kusurları toparlamada başarılı buldum. Kaş altını aydınlatma ve makyaj hatalarını düzeltmede kullanılabilir.

Flormar Magical Powder Stick;

flormar magical powder stick kalem göz farı

Flormar Magical Powder Stick, kolay dağıtılan kalem göz farı. Işıltılı bir bitiş sunuyor, yumuşak bir şekilde sürülüyor ve pigmentli. Üç rengi bulunuyor. Bendeki rengi 02 Magnificent Brown.

flormar magical powder stick kalem far

Altın yansımalı kahverengi, duo chrome bir bitiş sağlıyor. Tek bir far kullanarak uğraşılmış göz makyajı görüntüsü sağlamak için ideal.

Flormar Magic Face Palette;

flormar magic face palette yüz paleti

Flormar Magic Face Palette, yüz paleti. İçinde aydınlatıcı, bronzer ve aydınlatıcı gibi de kullanılabilecek ışıltılı allık-bronzer bulunuyor.

flormar magic face palette yüz paleti

Pudra yapılı palet, 15 gram. Renk verme ve ışıltı konusunda başarılı.

Bronzer az pigmentli, cilde uygulamada kolaylık sağlıyor. Aydınlatıcı ve paletin ilk rengi olan koyu ışıltılı renk ise çok pigmentli. Minik dokunuşlar yeterli geliyor. 

Flormar Powder Brow Pencil;

Flormar Powder Brow Pencil kaş kalemi

Flormar Powder Brow Pencil, kaş kalemi. Bir ucunda kalem, diğer ucunda spoolie fırçası var. 4 rengi bulunuyor. Bendeki rengi, 03 Medium Brown.

flormar powder brow pencil kaş kalemi 03 medium brown

Rengini veren, kolay sürülen, kaşları yıpratmayan bir kaş kalemi. Fırçasını da beğendim, dağıtma konusunda başarılı. Gün içinde bulaşmadı, dağılmadı. Akşam makyajımı temizlerken kaşlarım hala düzgün duruyordu.

Flormar Clear Lash & Brow Mascara;

flormar clear lash brow mascara kaş kirpik maskarası

Flormar Clear Lash & Brow Mascara, kaş ve kirpikler için kullanılabilecek şeffaf jel formlu maskara. İçeriğindeki E Vitamini ile kaş ve kirpikleri nemlendirmeyi, korumayı amaçlıyor. Şeffaf jel dokusuyla da görünümlerini güzelleştirmeyi.

flormar clear lash brow maskara

Kirpiklerim kısa olduğu için bendeki etkisi zayıf oldu, çünkü daha dramatik görünümlere alışığım. Mümkün olduğunca uzatan ve belirginleştiren maskaraları tercih ediyorum.

Kaşlarımda, kaş kalemi üstüne kullandığımda sertleştirmeden ve gün boyu bozulmadan kalmasını sağladı.

Flormar Silk Matte Liquid Lipstick;

flormar silk matte liquid lipstick 027 elegant terracotta

Flormar Silk Matte Liquid Lipstick, Flormar'ın meşhur rujlarına sanırım kardeşler gelmiş. Dudakları kurutmayan, başarılı renk skalasına sahip serinin 16 rengi bulunuyor. Yeni gelen 6 renk ise kalıcı seriye dahil olacak mı, meraktayım. Bendeki rengi muhteşem bir sonbahar kış rengi olan 027 Elegant Terracotta.

flormar silk matte likit ruj 027 elegant terracotta

Pigmentli, fotoğrafta gördüğünüz tek kat uygulanmış hali. Dudaklarımı kurutmadı, hasarları belirginleştirmedi, sağa sola bulaşmadı. Çok beğendim.

Flormar Glazy Lipstick;

Flormar Glazy Lipstick 03 gaia

Flormar Glazy Lipstick, Magic Glow koleksiyonunun stick ruju. Nemlendirici özellikte, parlak bitişli.

6 rengi var. 03 Gaia, harika bir kahve.

Dudakta eşit şekilde dağılıyor. Günlük kullanıma uygun. Ağırlık yapmıyor ve pürüzsüz duruyor. Benimki gibi kuru dudakları olanlar çok sever.

Flormar Metal Charm Oje;

flormar metal charm oje 04 Charleston Grey

Flormar Metal Charm Oje, metalik ve mat bir bitiş sağlıyor. 6 rengi bulunuyor. Burada gördüğünüz 04 Charleston Grey.

Flormar Solid Perfume;

flormar solid perfume playful

Flormar Solid Perfume, katı parfüm. Her çantada olması gereken, kullanımı kolay, kokusu çok güzel ve kalıcı bir parfüm. Ambalajının şıklığını görüyorsunuz, avuç içine sığan boyuyla benim gibi pırıltı düşkünleri ellerinden düşüremeyecek :)

flormar solid perfume playful

Playful, harika kokuyor. Hediye edilecekler listeme girdi. Sizce de çok güzel değil mi?

Flormar Magic Glow Koleksiyonu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Youtube videomu da izleyebilirsiniz.Görüşmek üzere :)


Bunlarla da ilgilenebilirsiniz!

4 yorum

 1. aydınlatıcı palet silk mat ruj ve powder kalem favorim oldu..

  YanıtlaSil
 2. Faydalı anlatımınız için teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 3. Videoyu izledim canım, harika bir inceleme olmuş. Bi kaç parçayı bende deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
 4. Videoyu izledim ve çok beğendim eline sağlık

  YanıtlaSil