alışveriş

BİM AKTÜEL STARCOM MA-22 ELEKTRONİK MASAJ ALETİ | VİDEOLU

17:17:00

Merhaba bugün BİM Aktüel'de görüp satın aldığım Starcom Elektronik Selülit Masaj Aletini anlatacağım. 

"Youtube için hazırladığım videolarımı Blogluyorum'da da okuyabilmeniz için düzenliyorum. İlk izlenimlerimle beraber düzenli kullanımla derinleşen fikirlerimi de okuyabileceksiniz. Yazının sonuna videomu ekleyeceğim. İzleyip, ürünlerin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. "

starcom elektronik masaj aleti selülit masaj aleti bim

Kutudan masaj aleti ve 4+1 başlık çıkıyor. Elektrikle çalışıyor. Kablo uzunluğu 140 cm.

Masaj aletinin kol altı, omuz, karın, basen ve çevresi, baldır ve diz bölgesi, ayaklar, topuklar için kullanılabilecek başlıkları bulunuyor. 

Başlıklar plastik. Düz yüzeyli, dalgalı yüzeyli, topuklar için törpü yüzeyli, selülit görünümü için toplardan oluşan çeşitleri var. Bir tane de siyah tülümsü ya da likralı ince bir kumaşın gerildiği diğer başlıkların üstüne takılarak kullanılan başlık bulunuyor. 

Üzerinde ayar düğmesi var, hızını ayarlayabiliyoruz. 

Malzemeleri basit, motoru kuvvetli. 

Masaj titreşim hızı 2500 devir dakika. 

Ağırlığı 1 kg.

Starcom Elektronik Masaj Aletinin incelemesini ve uygulanışını görmek için Youtube videomu izleyebilirsin. Yeni içeriklerimden haberdar olmak için kanalıma ABONE olmayı ve zil bildirimini açmayı unutma :)


Görüşmek üzere :)


Beni anlık paylaşımlar yaptığım  @blogluyorum ve @gokcebagtir Instagram hesaplarımdan da takip edebilirsin.Bunlarla da ilgilenebilirsiniz!

1 yorum

  1. Alınabilinir ama önemli olan uzun kullanımda ne kadar dayanır bilmiyorum.

    YanıtlaSil