flormar

FLORMAR ADViCE EYE MAKE UP REMOVER GÖZ MAKYAJI TEMİZLEYİCİ

06:28:00

Flormar Advice Eye Make Up Remover Express Göz Makyajı Temizleyiciyi uzun zamandır kullanıyorum. Suya dayanıklı göz makyajını da temizliyor oluşu alırken tercih etmemi sağlamıştı. Çift fazlı makyaj temizleyicilerden. Kullanmadan önce iyice çalkalayıp, pamuk üzerine dökerek göz makyajımı çıkartıyorum.

Flormar Eye Make Up Remover Göz Makyajı Temizleyici

İçeriğinde bulunan panthenol, salatalık özü ve bisabolol ile cildi yatıştırırıp rahatlatmayı, ferahlık hissi bırakmayı, yapışkan ve yağlı his bırakmamayı vadediyor.

Göz makyajını güzel temizliyor. Sonrasında göz çevresi yağlı kaldığından iyice yıkıyorum. Zaten etiketinde de kullandıktan sonra ılık suyla durulayınız diye yazıyor. Göz çevremde rahatlama ya da ferahlık hissetmedim. Belki kullanır kullanmaz yüzümü iyice yıkadığımdandır.

Flormar Eye Make Up Remover Çift Fazlı Makyaj Temizleyici

Waterproof rimelleri de kolaylıkla temizliyor. Kullandığım zamanlarda kirpiklerimde dökülme olmadı. Eğer yoğun rimel uygulamışsam pamuğu bir müddet bekletip öyle siliyorum. Yüzümü yıkadıktan sonra hiç kalıntı kalmıyor.

150 ml lik ambalajda oldukça bereketli bir ürün. Pamuğa aldığım küçük bir miktar iki gözüme de yetiyor.

Göz içine gelirse yakıyor, son zamanlarda kullanırken göz çevremi de yakmaya başladı. 6 ay kullanım ömrü var, araya yaz girince pek makyaj yapmadığımdan benimkinin tarihi geçmiş olabilir.

Flormar Eye Make Up Remover Waterproof Makyaj Temizleyici

Bir kaç kere daha deneyip tekrar yakma problemiyle karşılaşırsam kullanmayı bırakmayı düşünüyorum.

Sizler Flormar Advice Eye Make Up Remover Göz Makyajı Temizleyicisini kullandınız mı?


Bunlarla da ilgilenebilirsiniz!

16 yorum

 1. Ben artık yalnızca makyaj temizleme yağı kullanıyorum. Göz çevremi pamukla tahriş etmiyor ve de çok pratik çıkarıyor makyajı. Şu an The Body Shop kullanıyorum; ama, favorim Caudalie'nin yağı :) Öptüm!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. TBS yi merak ediyorum ben de, katısını mı sıvısını mı alayım karar veremedim. Caudalie hiç kullanmadığım bir marka, senin eninse denerim bir an önce. Teşekkürler Başak'çım :)

   Sil
 2. tam deneyeyim diyordum da yakma problemi varsa olmadı şimdi..

  YanıtlaSil
 3. göz makyajını temizlerken yakma problemi varsa ben buna eksi puan veriyorum maalesef :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makyajı güzel temizliyor ama gözün içine girerse gayet yakıyor canım..

   Sil
 4. Sevgili Gökçe, bir merhaba demeye geldim... Makyajla, gençliğimden beri alâkam olmadığı için ürünlerle ilgili yorum yapamıyorum, emeklerinize sağlık diyorum canım. İyi yayınlar ve sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş geldin Ece Abla, uğradığın için teşekkür ederim. Çok mutlu oldum, sevgilerimle :)

   Sil
 5. Bu ürünü ben çok merak ediyordum ama makyajımı çoğunlukla yağlarla çıkarıyorum Gökçe'm. Göz yakıyorsa da zaten hiç bana göre değil, zaten göz çevrem çok fazla hassas. Ellerine sağlık canım, öpüyorum <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kış bastırınca ben de yağlara dönüş yaptım Blana'm, senin gözlerindeki hassaslığa uygun gelmez bence de. Çok öpüyorum canım.

   Sil
 6. Göz yakması iyi değilmiş. Sanırım bu sonuç diğer olumlu taraflarını alıp götürüyor. Paylaşım için çok teşekkür ederim Gökçe'cim :). Sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makyajı sorunsuz temizlemesi çok güzel Zehra'cım ama yakabilir diye dikkatli olmak gerekiyor kullanırken. Sevgiler canım.

   Sil
 7. Waterproof rimeli temizliyorsa tamamdir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel temizliyor Derya'cım, yüzümü yıkayınca hiç kalıntı kalmamış oluyor.

   Sil
 8. Yaa benim gözlerim çok hassas zaten. Yandığında saatlerce kendine gelemez :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gözlerin hassassa sana hiç iyi gelmez Bahar, arada gözümün içine kaçırınca fena canım yanıyor çünkü..

   Sil