asetonsuz oje temizleyici

GÜLŞAH ASETONSUZ OJE TEMİZLEYİCİ

19:43:00

Gülşah Asetonsuz Oje Temizleyici'yi Bim markette görüp aldım. Aseton içermeyen E vitaminli formülüyle ojeyi hızlı ve hassas bir şekilde temizlemeyi vadediyor. Parfümlü.

Gülşah asetonsuz oje temizleyici

Söylemeliyim ki ilk kullandığımda hazırlıksız yakalandım, beynim yandı. O kadar ağır ve uçmayan bir kokusu var ki, tırnaklarımdaki ojeyi çıkartırken kafamı başka tarafa çevirip nefes almaya çalışıyorum. Üstelik koku hassasiyetim yok. Parfümü Bally yapıştırıcı gibi hatta daha da ağırı. Ellerimi yıkadıktan sonra da hemen gitmiyor.

Şişesindeki tıpa, pamuk üstüne kontrollü şekilde almamı sağlıyor. 

Normal şartlarda iki pamukla iki elimdeki ojeleri rahat rahat temizleyebiliyorken, Gülşah asetonsuz oje temizleyiciyi kullandığımda en az 4 pamuk gidiyor. Oje çıksın diye haldır huldur ovalıyorum, hızlı ve hassas temizlemesini anlayamadım.

gülşah oje temizleyici asetonsuz

Kullanır kullanmaz ellerimi yıkadığımdan ve sürekli kremlediğimden tırnak etlerimde kuruma olmadı fakat kullandığım dönemlerde ilk defa tırnak üstlerinde soyulmayla karşılaştım. Neden olabilir diye çözüm arıyorken farklı bir oje çıkartıcı kullandığımda tırnaklarımda soyulma olmadığını gördüm.

Belki açık renk ojeleri daha rahat temizliyordur, ben son dönemlerde hep koyu renkler kullanıyorum. İlk olarak base coat, 2 kat oje, sonrasında da top coat şeklinde. Benim gibi uyguluyorsanız size de yetersiz gelecektir.

125 ml lik ambalajda. Bol kullanıldığından, bitirmek için 5-6 kullanım yeterli gelir diyorum.  

Fiyatı 1.95 TL. 

Daha önce Gülşah markasının oje temizleyicisini kullandığımı hatırlıyorum, böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Bu yeni ve asetonsuz formülle alakalı olabilir. Açıkçası beğenmedim.


Görüşmek üzere :)


Bunlarla da ilgilenebilirsiniz!

22 yorum

 1. Yaa evet biliyorum ve asla tavsiye etmediğim bir ürün. Benim de tırnaklarım soyulmuştu. Güzel bir paylaşım olmuş 😊 Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaaaa demek sende de aynısı oldu, kullanmayı bırakınca soyulma da kayboldu. Yaramadı bize demek ki..

   Sil
 2. İyiki almamısım teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 3. Ben bunun pembesini kullanıyorum, parfümü beni çok rahatsız etmedi açıkçası. Evet asetona göre daha zor çıkarıyor ama tırnak etlerime Parmex kadar zarar vermediği açık. Mavisini de aldım daha kullanmadım, belki çeşidinden çeşidine fark vardır ya da bireysel farklılıklardan olabilir, ben memnunum. Mavisini de kullanıp ben bir karşılaştırma yapayım. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım benim kullandığım da pembeydi. Onda böyle olumsuzluklar hatırlamıyorum. Yap bi karşılaştıma bize, ona göre alalım :)

   Sil
 4. Ben diğer ürününü kullanıyorum memnunum ama bu ürünü denemedim. Fiyatı çok uygunmuş ama almaya değmez o zaman. Teşekkürler gökçecim paylaşım için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Zehra'cım, bu şartlarda olunca uygun fiyatı hiç gözüm görmüyor. Özellikle tırnak soyulması beni çok üzdü.

   Sil
 5. Ben kullanmıştım,fena değildi.

  YanıtlaSil
 6. Gülşah asetonları güzeldir aslında,geçmişte çok kullanmıştım, ama dediğin gibi eski halleri olabilir onlar :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de kullanmıştım denk geldikçe, şimdi kullandığım ı ııh :)

   Sil
 7. Asetonsuz temizleyiciler genelde koyu renkleri zor çıkarıyor genelde. Ama bu da çok kötüymüş, almayacağım ürünlere eklendi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kokusu ve tırnaklarımda soyulma yapması kötü oldu Sevda, sadece zor çıkartsa kullanırdım yine de..

   Sil
 8. asetonsuz formül hiç kullanmadım ama diğer normal oje çıkartıcısı gayet iyi çıkartıyordu bence..

  YanıtlaSil
 9. O zaman görünce almayalım :) Teşekkürler yorum için Gökçe'cim, öperim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi gelmedi hiç Başak'çım, çok öpüyorum canımm..

   Sil
 10. Ben farkli markalarin asetonsuz ürünlerinden memnunum. Iyi ki burada bu marka yok 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi olmuş o zaman Derya'cım, ben de denemeye devamm :)

   Sil
 11. Aaa bende yeni aldım ama henüz kullanmadım.. :) Zaten sorunlu tırnaklarım.. watsons dan almıştım ondan memnunum :) Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullanırken dikkat et bakalım sende de soyulma yapacak mı ama sakın koklama :))

   Sil